דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Banners
Banners
באנר דוגמא

חיפוי מבנים


אבנים נופלות - אבחון חיפויים רופפים:

 

תופעת חיפויי מבנים אשר אחיזתן מתרופפת במהלך חיי הבניין מהווה סכנה מהותית וזוהי אחת הבעיות בקונסטרוקצית מבנים אשר טרם נמצא הפתרון האולטמטיבי לפתרונן הנכון.

 

בדיקת אל-הרס מקיפה ומהירה של קירות מחופי פסיפס או לוחות אבן נסורה מאפשרת איתור חלקי חיפויים רופפים, הנמצאים בתהליך התנתקות מהתשתית.

 

על מנת לבצע בדיקה של החיפויים באמצעים תרמוגרפיים נדרש ידע רב וניסיון באבחון הליקויים המתגלים. אבחון מקצועי של הנתונים, מאפשר לקבוע ברמת דיוק גבוהה היכן נמצאות אבני חיפוי בתהליך התנתקות מהתשתית.

 

בתום תהליך הזיהוי יסופקו תוכניות מפורטות עם משימות לביצוע, קביעת אומדנים להצלחתן ומעקב אחר הביצוע.

 

 


בטון גלוי ונקזי קונסטרוקציה:

 

תהליכי חימצון של ברזל הזיון במבנים בהם המבנה הקונסטרוקטיבי הנו בטון גלוי, שנגרמים מצרוף גורמים אשר ביניהם לחות גבוהה באויר, גורמים לנזקים בבטון מעטפת המבנה.

בדיקת אל-הרס מקיפה ומהירה של קירות מבנים עם מעטפת בטון גלוי, מאפשרת לאבן התחלת תהליך קורוזיה והתנתקות חלקי בטון מהתשתית.

הבדיקה התרמוגרפית מתבססת על יכולות אבחון ייחודיות ורגישות במיוחד. בתום הבדיקה ניתן להכין תוכניות של חזיתות המעטפת עם סימונים לביצוע שיקום הבטונים.

 

יישום האפלקציה דורש יכולות גבוהות של המצלמה התרמית ושל תוכנות הניתוח שלה.

יישום זה חיוני במיוחד טרם ביצוע שלב שיקום הבטונים על מנת למקד את אזורי הביצוע ולספק אמצעי לקביעת אומדני ביצוע ואפשרות לבצע ביקורת הפיקוח בשעת ביצוע התיקונים.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד