דלג על חיפוש
חיפוש
דלג על בר ימין
בר ימין
דלג על Banners
Banners
באנר דוגמא

ניתוחי חוות דעת, עריכת "חוות דעת שניה"

חוות דעת תרמוגרפיות


חברת שרתול בניהולו של דב ברגר, המומחה לתרמוגרפיה, נותנת שירותי "חוות דעת שנייה" המבוססים על צילום ובדיקות חדשות ומספקים ניתוח כולל של הממצאים ודוחות מפורטים. חברת שרתול מתבססת על ניסיון רב שנים ומספקת את השירות המקצועי והמדויק ביותר בארץ.

בימים אלו השימוש באמצעי הצילום התרמי הולך ומתרחב ואיתו גדל מספר המייעצים בתחום זה. לעיתים חוסר מיומנות וחוסר ניסיון של נותני שירות אלו עלולים להוביל לנתונים שגויים בדוחות אותם מספקים. מאחר ודוחות אלו נוחתים על שולחנם של העוסקים במלאכת ברור התביעות (אשר באופן אוביקטיבי לגמרי יכולתם לנתח ולהבין את הכתוב בדוחות והמידע הטכני המוצג בהם ,מוגבלת ביותר) - עורכי דין, בוררים, שופטים ואפילו בעלי מקצועות הנדסה האמונים להגיב על תוכן הדוחות - המערכת כולה עלולה לקבל דוחות שאינם תמיד הולמים את המתרחש.

לאור זאת, במקרים רבים יש צורך בחוות דעת של גורם מקצועי ביותר העוסק בתחום במשך שנים רבים ובעל ניסיון רב בתחום.

 

 

 


בקרת דוחות ובדיקת תוכנם

בדיקה מקצועית של חוות דעת תרמוגרפיות תאפשר עמידה על מספר פרמטרים:

  • הבנת רקע כותב חוות הדעת ונסיונו בתחום נושא חוות הדעת.
  • התאמה לתנאים הפסיקליים עליהם מתבססת הבדיקה התרמית
  • התאמה לתנאי הסביבה הנדרשים בהתאמה לחומר והסביבה הנבדקים.
  • התאמת הממצאים הכתובים לפלט הצילומים המצורפים
  • התאמה טכנולוגית: יכולת הציוד המשמש לבדיקה והצרכים הפיסיקלאים הנדרשים בהתאמה לסוג הבדיקה.
  • בדיקת התאמת ההמלצות לטיפול המצורפות בחוות הדעת לצרכי המבנה בהתאם לפרטי ביצוע נדרשים.


עורך הביקורת וחוות הדעת

יש לציין כי דב ברגר, העוסק בשימושי תרמוגרפיה בכלל ובתחום הבניין בפרט, ב-20 השנים האחרונות, אחראי בין היתר על פיתוח אפלקציות מגוונות בבדיקות מעטפת מבנים, חבר בוועדת התקינה של מכון התקנים הישראלי לבדיקות מעטפת באמצעות טכנולוגיית אינפרא אדום, יועץ ומתכנן לאיטום מבנים, עורך חוות דעת על ליקויי איטום בשילוב שימוש במצלמות אינפרא אדום, ומנהלThermography Training Center) T.T.C. ) - מרכז הדרכות למשתמשים בתרמוגרפיה.

 

 


תוצרי חוות הדעת

חוות דעת מדויקת, המספקת דוח תרמוגרפי מקיף, שממצאיה יעלו כי קיימות סתירות ואיי דיוקים בדוחות התרמיים תסייע במיוחד להתמודד עם תובעניות לגבי נזקי מבנים ותהווה מסמך משפטי המוכיח את אמיתות התובענות.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד